Міністерство економіки ініціювало проведення тренінгів у рамках державної програми навчання за грантами -- Delo.ua


Про що можна дізнатись на тренінгах

Зазначається, що у рамках навчальної програми представники переробних підприємств зможуть безоплатно отримати індивідуальні консультації щодо чинних можливостей грантового фінансування, розібратися з впровадженням організаційних процесів для створення проєктів, бізнес-планів та грантових заявок. Крім того, вони зможуть підготувати актуальну грантову заявку в режимі реального часу з професійним супроводом консультанта.

"Кожен тренінг є насиченим одноденним навчанням, яке має на меті підвищення знань і навичок підприємців та менеджерів переробної промисловості у сфері отримання грантового фінансування", - наголошують у Міністерстві економіки.

Освітня програма проводиться в онлайн-форматі і буде доступна до кінця листопада 2024 року. Тренінги та майстер-класи відбуватимуться щотижня.

До процесу навчання можуть залучатися фахівці з підприємств, що працюють у молочній, хлібопекарській, косметичній та парфумерній промисловості, а також у сфері авіації та безпілотних літальних апаратів, легкій промисловості та багатьох інших галузях.

Для реєстрації перейдіть за цим посиланням.

У Міністерстві економіки підкреслили, що в рамках ініціативи "Зроблено в Україні" відомство послідовно створює та реалізує механізми, спрямовані на підтримку і розвиток малого та середнього підприємництва.

У 2022 році уряд ініціював державний грант для створення та розвитку виробництв у сфері переробної промисловості, щоб підтримати підприємців, які бажають розвивати свій бізнес у цій галузі. Держава готова надати безповоротну допомогу до 8 мільйонів гривень для реалізації виробничих проєктів. У рамках програми учасники зобов'язані протягом трьох років з моменту отримання гранту сплачувати податки, збори та єдиний соціальний внесок у розмірі, еквівалентному отриманим коштам, а також створити не менше 25 нових робочих місць. Заявки на отримання гранту можуть подавати як досвідчені підприємці, так і новачки в бізнесі. Процес подачі заявки доступний через портал Дія.

Фінансування доступне для підприємців, які:

Заявники повинні надати від 20% до 50% фінансування у грошовій формі. Це може бути здійснено за рахунок власних засобів, позикових ресурсів або компенсацій з боку місцевих органів влади.

Related posts