Нова наступальна тактика України виявила слабке місце російських військ, -- Newsweek.


За словами британського аналітика Вільяма Фріра, біля лінії фронту складів із боєприпасами набагато більше, вони розташовані щільніше. Удари далекобійною зброєю змінили б правила гри.

Від початку осені Україна активно контролює стратегічні військові цілі на території Росії, зокрема склади боєприпасів. Проте західні партнери не готові надати Україні далекобійну артилерію. Таку інформацію опублікував Newsweek.

У липні The Kyiv Independent писало про те, що безпілотники завдали удару по великому складу боєприпасів у селі Сергіївка Воронезької області РФ.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України, відоме своєю причетністю до дальніх атак на територію Росії, оголосило про успішне знищення великого складу боєприпасів у Воронежі. У цьому складі зберігалося більше 5 000 тонн військових припасів, включаючи артилерійські та танкові снаряди, а також ракети типу "земля-повітря".

На початку вересня Україна також атакувала склад боєприпасів біля села Солдатське Воронезької області. У підсумку було знищено боєприпаси, поставлені Північною Кореєю.

Defense Express також вказував на склад боєприпасів у Карачеві Брянської області як можливу ціль для нового дрону "Паляниця" в середині вересня. На думку Newsweek, Україні бракує боєприпасів у порівнянні з Росією, що свідчить про чітке прагнення здійснювати далекобійні удари.

Україні важливо проводити такі атаки по військових цілях, зазначив у коментарі журналістам народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко. Але, попри позитивні сигнали минулого місяця щодо того, що обмеження на далекобійні удари по території РФ можуть зняти, вони все ще залишаються.

"Гончаренко підкреслив, що ми очікуємо від наших партнерів отримання дозволу на проведення атак по російським військовим об'єктам з використанням наданої зброї."

Такий дозвіл "змінив би правила гри", вважає колишній співробітник РНБО Андрій Зюзя, який обіймає посаду голови технологічного відділу в лондонській компанії Prevail.

Вільям Фрір, експерт з національної безпеки в британському аналітичному центрі з геостратегії, зазначив, що в околицях лінії фронту кількість складів з боєприпасами значно перевищує норму, і їхнє розташування є більш щільним.

"Для України зосередження зусиль на атаках на великі склади боєприпасів, які знаходяться далі від лінії фронту, відкриває більш ефективні шляхи для знищення значної кількості російських боєприпасів", -- зазначив Вільям Фрір, науковий співробітник британського аналітичного центру Council on Geostrategy.

Нагадаємо, що в "Інституті вивчення війни" пояснили, як удари по складах і аеродромах РФ можуть змінити становище на фронті.

Related posts