Китай і Туреччина уклали угоду щодо спільного видобутку корисних ресурсів.
Китай допоможе Туреччині з видобутком корисних копалин на її території. Відповідну угоду було підписано міністерствами природних ресурсів двох країн.
Цю інформацію оприлюднив міністр енергетики та природних ресурсів Туреччини Альпарслан Байрактар у своїх соціальних мережах, повідомляє Укрінформ.
"Ми зустрілися з міністром природних ресурсів Китаю, паном Ван Гуанхуа, у Тяньцзіні, куди прибули для участі в Міжнародній конференції з гірництва. В результаті зустрічі було підписано меморандум про співпрацю між нашими державами в галузі гірничої промисловості", - зазначив Альпарслан Байрактар.
Відповідно до його слів, спільні ініціативи Китаю та Туреччини у сфері видобутку корисних копалин демонструють значні перспективи.
"Угодою, яку ми підписали, прагнемо розвивати наше співробітництво в усіх сферах видобутку корисних копалин, особливо критичних, і працювати разом у Туреччині. Сподіваюся, що угода буде вигідною для обох країн і якнайшвидше виллється в конкретні проєкти", - додав він.
Міністр не уточнив, які саме корисні копалини видобуваються на території Туреччини.
Як повідомляв Укрінформ, на турецькому газовому родовищі Сакарія, що в Чорному морі, створюють першу плавучу платформу для видобутку природного газу.