"Вони нас бояться": прикордонники продемонстрували, що відбувається на кордоні з Білоруссю (відео)


За словами українських прикордонників, наразі агресії зі сторони Білорусі немає, але у разі нападу Україна готова оборонятись, тому бійці цілодобово перебувають у бойовій готовності.

Українські прикордонники продемонстрували поточну ситуацію на кордоні з Білоруссю та розкрили методи моніторингу державного рубежу на суходолі, у повітряному просторі та на водних шляхах. Відповідне відео було опубліковано пресслужбою Державної прикордонної служби України.

"Лукашенко під виглядом навчань стягує білоруські війська до кордону з Україною. У відповідь прикордонники посилюють оборону на Чернігівщині", -- йдеться у підписі до відео.

На самому відео показано деякі фортифікаційні споруди уздовж українсько-білоруського кордону, які захищені антидроновими сітками. Також прикордонники показали штучні вали, протитанкові рови, паркани з колючого дроту та мінні поля, які білорусам доведеться долати у разі нападу на територію України.

"Наші сміливі та мотивовані люди готові відбити будь-який напад, у нас є необхідна зброя, а головне — ми палко прагнемо захищати рідну землю," — зазначив прикордонник з позивним "Кум".

Згідно з інформацією Державної прикордонної служби України, довжина кордону між Україною та Білоруссю сягає 1084 кілометрів.

"На даний момент ситуація на білоруському кордоні залишається стабільною. Жодних ознак агресії з їхнього боку не спостерігається. Вони явно побоюються нас, оскільки не мають достатньої підготовки і ресурсів для ведення конфлікту з нами. У разі перетину кордону, ймовірно, вони одразу капітулюють і заявлять: "хлопці, ми з вами", -- зазначив прикордонник з позивним "Пуля".

Він підкреслив, що українські воїни постійно знаходяться у стані бойової готовності та рішуче налаштовані захищати свою батьківщину.

Нагадаємо, 25 серпня МЗС України закликало Білорусь не робити "трагічних помилок", стягуючи до кордонів армію та "вагнерівців".

29 серпня Олександр Лукашенко оголосив, коли віддасть розпорядження білоруській армії щодо участі у війні.

Related posts