Нещодавно зафіксовано новий максимум вмісту CO₂ в атмосфері напередодні конференції Cop29 | УНН


Концентрація вуглекислого газу (CO₂) в атмосфері зросла до 420 ppm, що перевищує показники минулого року на 2,3 ppm. В організації WMO зазначають, що рівні трьох основних парникових газів продовжують збільшуватися, що викликає занепокоєння напередодні кліматичної конференції, яка відбудеться в Баку.

Вуглекислий газ (CO₂) в атмосфері Землі накопичується безпрецедентними темпами. Це питання вимагає термінової уваги від осіб, які приймають рішення, попереджає Всесвітня метеорологічна організація ООН (WMO) у контексті наближення конференції Cop29 в Азербайджані через два тижні.

Інформація подана УНН з посиланням на RTS 1 і веб-сайт Всесвітньої метеорологічної організації.

Згідно з доповіддю про викиди парникових газів, опублікованим у понеділок у Женеві, середній рівень CO₂ на поверхні планети становить 420 частин на мільйон (ppm), що на 2,3 ppm перевищує показники минулого року.

Концентрації трьох ключових парникових газів — вуглекислого газу (CO2), метану (CH4) та оксиду азоту (N2O), що впливають на глобальне потепління, — знову зросли в минулому році. Це, безумовно, призведе до подальшого підвищення температур у найближчому майбутньому.

Ще один рік. Черговий рекорд. Це повинно викликати тривогу серед політиків. Ми чітко відстаємо від мети Паризької кліматичної угоди 2015 року

"Кожен проміле має значення", особливо коли мова йде про відступ льодовиків, зростання температури океанів або число осіб, які стикаються з екстремальним heat, підкреслила заступник Генерального секретаря Ко Барретт під час прес-конференції.

Прибуття Ла-Ніньї затримується до листопада, тоді як Ель-Ніньо може тривати до березня 2025 року. 23 жовтня 2024 року, 15:18 * 106349 переглядів.

У найближчому майбутньому зміна клімату може призвести до того, що екосистеми стануть джерелом більшої кількості парникових газів, - вказує фахівець - це є "реальний вплив на наше життя і нашу планету"

Справка

Кліматична конференція ООН в Баку, столиці Азербайджану, стартує через два тижні. Протягом наступних 14 днів представники більш ніж 190 країн будуть обговорювати різноманітні питання, включаючи необхідність пришвидшення переходу від викопного пального, щоб зберегти шанси на реалізацію цілей Паризької угоди щодо клімату.

Related posts