Небажані сусіди: гуртожиток КПІ заполонили великі щури (фото)


Щури можуть передавати безліч різноманітних хвороб.

Гуртожиток Київського політехнічного інституту кишить великими пацюками. Гризуни вільно розгулюють коридорами, бігають по кухнях і зустрічаються в душових.

Кадри з гуртожитку, що з'явилися в соціальних мережах, вразили користувачів інтернету. Незрозуміло, як один із найпрестижніших інститутів країни може допустити такі обставини.

В одному з гуртожитків Київського політехнічного інституту оселилися великі щури. Ці гризуни створюють значні труднощі для студентів, які змушені щодня мати справу з ними у своєму повсякденному житті.

"Проте, якщо говорити серйозно, від одного з найбільш престижних університетів в країні очікуєш кращих умов", - зазначено у дописі в соціальних мережах.

Життя поруч із щурами не лише викликає дискомфорт, а й становить серйозну загрозу для здоров'я. Ці гризуни є носіями понад двадцяти небезпечних інфекційних хвороб, багато з яких можуть бути смертельними.

Ці гризуни є переносниками сказу, бубонної чуми, лептоспірозу, туляремії та висипного тифу. До того ж, контакт із щурами може стати причиною виникнення багатьох інших захворювань.

Київський політехнічний інститут, заснований у 1898 році, є одним із найбільших і найдорожчих вищих навчальних закладів України. До його складу входять 18 факультетів, 7 навчально-наукових інститутів, включаючи один військовий, спільний факультет машинобудування, філія у Славутичі, 15 науково-дослідних інститутів та центрів, конструкторське бюро та інші підрозділи.

Зазначимо, що один із гуртожитків Національного авіаційного університету був атакований масовим нашестям тарганів. Ці комахи заполонили кухонні приміщення і утворили цілі колонії під раковинами.

Наголошують, що на всі скарги студентів не реагують. Проблему обіцяють вирішити, але безрезультатно. Така ситуація повторюється не один рік.

Раніше "Телеграф" розповідав про те, що на одній зі станцій київського метрополітену городяни помітили щурів, які бігали рейками і билися за їжу. Гризунів не лякали звуки поїзда, що наближався, і вони відчували себе в підземці як удома.

Related posts