Кабінет Міністрів України у співпраці з Держпродспоживслужбою та Європейською Бізнес Асоціацією уклали угоду про партнерство, спрямовану на покращення діалогу між державними структурами та бізнес-середовищем.


Держпродспоживслужба та Європейська Бізнес Асоціація підписали Меморандум, який передбачає налагодження двосторонньої співпраці та підвищення ефективної взаємодії між державою та бізнесом.

"Держпродспоживслужба вважає відкритість до діалогу з бізнес-середовищем своїм ключовим пріоритетом. Ми розглядаємо бізнес як партнера, з яким спільно вирішуємо нагальні питання та розробляємо рішення для системних викликів, таким чином сприяючи формуванню нової країни. Підписаний меморандум є ще одним етапом нашої спільної роботи з ЄБА у досягненні цих цілей. Я впевнений, що цей документ надасть новий поштовх для нашої співпраці", - підкреслив Голова Держпродспоживслужби Сергій Ткачук.

"Ми раді посилити нашу співпрацю з Держпродспоживслужбою та вдячні за нашу довготривалу та конкретну співпрацю. Асоціація розраховує, що Меморандум стане справді дієвим путівником в нашій подальшій взаємодії. Подальший євроінтеграційний шлях потребуватиме синергії зусиль держави та бізнесу. Тож бізнес готовий докладати зусиль та надавати експертну підтримку у різних аспектах оновлення законодавства та запровадженні кращих практик", - зазначила виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев'янко.

Однією з основних цілей укладеного Меморандуму є розробка механізму співпраці між Держпродспоживслужбою та Європейською Бізнес Асоціацією для обміну практичними знаннями у впровадженні законодавчих норм у 20 сферах відповідальності служби. Серед цих напрямків можна виділити ветеринарну медицину, забезпечення безпеки харчових продуктів та захист прав споживачів.

У цьому контексті Меморандум передбачає організацію спільних заходів, конференцій та нарад, а також створення інформаційних матеріалів та надання консультативної підтримки бізнесу. Вся актуальна інформація буде зібрана на Єдиному порталі сервісів і послуг Держпроспоживслужби, який розробляється за підтримки Мінцифри у рамках проекту "Підтримка цифрової трансформації", що фінансується USAID та UK Dev, і реалізується за участю Фонду Східна Європа та BRDO.

Нагадаємо, раніше Держпродспоживслужба та Європейська Бізнес Асоціація обговорили питання залучення інспекторів до розмитнення товарів на складах підприємств без заїзду на митні термінали. Йдеться про харчові товари нетваринного походження (мінеральна вода, чай, фрукти), які підлягають заходам офіційного контролю зі сторони Держпродспоживслужби.

Related posts