Через підтримку авторитарних режимів та акти геноциду: Гілмор з Pink Floyd виступає проти об'єднання з Вотерсом.
Девід зазначив, що старається "утримуватися на відстані" від осіб, подібних до цих.
Гітарист і вокаліст відомого британського гурту Pink Floyd Девід Гілмор рішуче заперечив можливість спільного виступу з колишнім товаришем по групі Роджером Вотерсом, який нещодавно звернувся до диктатора Путіна. Основною причиною цього стали проросійські погляди Вотерса.
Раніше 78-річний гітарист, відповідаючи на запитання журналістів про можливість возз'єднання з Вотерсом, категорично заявляв, що це не відбудеться. У своєму нещодавньому інтерв'ю для The Guardian Девід знову отримав запитання щодо того, чи могли б вони з колишнім товаришем по групі відкинути політичні суперечності та виступити разом.
"Ні, зовсім ні", - відповів тоді Гілмор.
Він зазначив, що не хоче мати нічого спільного з людиною, яка підтримує вбивство людей та криваву диктатуру.
"Я намагаюся триматися якомога далі від людей, які активно підтримують геноцид і автократичних диктаторів, таких як Путін і Мадуро (президент Венесуели - УНІАН). Ніщо не змусило б мене ділити сцену з кимось, хто вважає, що зневажливе ставлення до жінок і ЛГБТ-спільноти є нормальним. З іншого боку, я б хотів повернутися на сцену з Ріком Райтом (покійний клавішник Pink Floyd - УНІАН), який був одним з найчуттєвіших і найбільш музично обдарованих людей, яких я коли-небудь знав", - заявив гітарист.
Рок-група виникла в Лондоні в 1965 році і швидко здобула статус одного з найзначніших колективів у музичній історії. Серед ключових учасників гурту можна виділити Сіда Барретта, Роджера Вотерса, Девіда Гілмора, Ніка Мейсона, який, до речі, є єдиним музикантом, що залишався в колективі протягом всього його існування, а також Річарда Райта.
Колектив здобув популярність завдяки низці культових альбомів, зокрема "The Dark Side of the Moon", "Wish You Were Here" та "The Wall". У 1996 році Pink Floyd увійшли до Зали слави рок-н-ролу, а в 2005 році їх також визнали частиною Зали слави британської музики.
Нагадуємо, що раніше група Pink Floyd змогла зібрати 500 тисяч фунтів стерлінгів завдяки продажу свого синглу на підтримку України. Слухачі внесли 450 тисяч, а решту суми додали Девід Гілмор та Нік Мейсон.