Ajax Systems спільно з Національним авіаційним університетом заснували лабораторію електроніки.


25 вересня компанія Ajax Systems запустила нову лабораторію електроніки в Національному Авіаційному Університеті (НАУ).

Цей простір призначено для практичного навчання студентів і створення новаторських рішень в електронній галузі. Проєкт є елементом освітньої ініціативи Ajax Next, метою якої є сприяння розвитку інженерного потенціалу України.

Лабораторія розташована на факультеті аеронавігації, електроніки та телекомунікацій (ФАЕТ) і розрахована на 20 робочих місць. У повністю оновленому просторі міститься все необхідне обладнання для реалізації новітніх ідей: комп'ютерна техніка, мікроконтролери, елементна база, оптичні прилади, 3D-принтери тощо. Завдяки цьому студенти зможуть розробляти власні пет-проєкти, студентські та наукові роботи.

"Ajax Systems має амбітну мету -- модернізувати університетські профільні для компанії технічні лабораторії по всій Україні. Ми активно працюємо над створенням сучасних умов для навчання у вищих навчальних закладах, щоб забезпечити доступ до ресурсів та надати молодим фахівцям можливість реалізовувати свої проєкти, здобувати практичні знання та досвід, які будуть корисними в їхній майбутній кар'єрі в комерційному секторі", - Олександр Конотопський, голова наглядової ради та засновик Ajax Systems.

У рамках співпраці між Ajax Systems та Національним авіаційним університетом (НАУ) будуть організовані спеціалізовані освітні програми, такі як стартап-інкубатори, хакатони та майстер-класи, які проводитимуть фахівці з галузі. Ці заходи призначені для студентів, які навчаються за напрямами, пов'язаними з електронікою, телекомунікаціями, авіонікою та інтернетом речей (IoT). Перша програма стажування, що відбудеться на базі НАУ, буде зосереджена на сфері QA Device і запланована на листопад 2024 року.

"Нова лабораторія створена з урахуванням потреб студентів для проведення практичних занять. Під час тестового режиму молодші курси вже мали змогу виготовити свої перші радіоприймачі. Це надзвичайно важливо, що молодь отримує шанс працювати з сучасними технологіями. Завдяки таким ініціативам ми підвищуємо престиж інженерних спеціальностей, і це є вкрай актуальним, оскільки нашій країні дійсно необхідні кваліфіковані інженери", - зазначила Ксенія Семенова, в.о. ректора НАУ.

Related posts